درباره ما

فروشگاه ابزار سنگین نماینده رسمی فروش و خدمات بعد از فروش متابو آلمان میباشد که با کادری مجرب و دوره دیده در خدمت صنعت کشور است . این فروشگاه فعالیت خود را در زمینه تخصصی فروش ابزار و تعمیرات و تامین انواع قطعات یدکی کلیه دستگاههای صنعتی اعم از برقی و بادی و هیدرولیک از سال 1386 بطور رسمی آغاز نمود .

ابزار سنگین نمایندگی ابزار های بوش آلمان و متابو آلمان آاگ آلمان با دارا بودن کادری مجرب در زمینه شناخت انواع ابزار های مختلف آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در اجرای پروژه های مختلف را به شما عزیزان می باشد شما عزیزان می توانید برای دیدن فروش های ویژه ابزار سنگین در راستای خرید از راه دور و دسترسی آسان به کلیه برندها از طریق سایت فروشگاه اقدام فرمایید .

با تشکر – ابزار سنگین


Notice: Function WP_Scripts::localize was called incorrectly. The $l10n parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the wp_add_inline_script() function instead. Please see Debugging in WordPress for more information. (این پیام در نگارش 5.7.0 افزوده شده است.) in /home/metabo/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031